Projekty domów z drewna

[oferta pojawi się w pierwszym kwartale 2017 roku]

Niebawem będziesz mógł w tym miejscu zapoznać się z naszą ofertą budowy domów z drewna. Naszą specjalizacją są drewniane domki letniskowe i w pierwszej kolejności takie projekty tutaj znajdziesz. Będą to zarówno parterowe niewielkie obiekty, jak i całkiem spore z poddaszem użytkowym.

Nasze domki z drewna projektujemy z dużą starannością, a jeszcze dokładniej wykonujemy. Używamy materiałów świetnej jakości. Zawsze stawiamy na jakość, nie kierujemy się kryterium najniższej ceny. Jeśli zatem niska cena jest dla Ciebie najważniejsza, nasza oferta prawdopodobnie nie będzie dla Ciebie. Niestety niska cena oznacza oszczędności na wielu polach: począwszy od konstrukcji, poprzez użyte materiały, na wykończeniu kończąc. Jeśli domek ma przeżyć nas samych i służyć przez dziesiątki lat, musi być solidny. Nie warto na siłę oszczędzać.

Obecnie szykujemy się powoli do wejścia na rynek. Przygotowujemy ofertę. Uzupełniamy niniejszy serwis internetowy. Nawet postaramy się go już nieco promować w Internecie. By na wiosnę dzięki temu serwisowi pierwsze osoby mogły poznać naszą ofertę projektów domów z drewna i zamówić domek marzeń.

Domek drewniany - projekt i realizacja

A tymczasem zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy, gdzie stopniowo zamieszczamy informacje, które docelowo mają być kompendium wiedzy o budowaniu domów z drewna, szczególnie letniskowych (o konstrukcji szkieletowej).